Професійний акаунт
9
Років досвіду
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
79
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
483
Останній візит на сайт
4 дні тому
Продаж нерухомості від забудовників та власників. Допоможу купити, продати, здати квартиру, будинок, офіс, комерційні приміщення, земельні ділянки. Надання перевіреної інформації по об'єктах нерухомості. Фахівець з житлової та комерційної нерухомості Рівного.

Оренда комерційної нерухомості (8)

  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Івана Сірка вул., 11б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    4 дні тому
    Здається комерційне приміщення район Чайки Здаємо в оренду просторе комерційне приміщення площею 315 м² на 3 поверсі будівлі. Ціна: 180 грн/м²+ торг ✔️Опалення ( економне) ✔️Світло не відключають 24/7 ✔️Територія: закрита, з великою парковкою , встановлений відеонагляд. ✔️Є підвальне приміщення ✅Пожежна сигналізації ✅ Приміщення світле, сухе, просторе ✅ Зручна транспортна розв’язка Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди Телефонуйте [телефон приховано]Анастасія ( працюємо без вихідних)
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Івана Сірка вул., 11б

    Доступна на короткий термін
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    4 дні тому
    Здається комерційне приміщення район Чайки Здаємо в оренду просторе комерційне приміщення площею 315 м² на 3 поверсі будівлі. Ціна: 180 грн/м² ✔️Опалення ( економне) ✔️Територія: закрита, з великою парковкою ✔️Є підвальне приміщення ✅ Приміщення світле, сухе, просторе ✅ Зручна транспортна розв’язка Комісія агенції — одноразово 50% від місячної оренди Телефонуйте [телефон приховано]Анастасія ( працюємо без вихідних)
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Івана Сірка вул., 11б

    Доступна на короткий термін
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    4 дні тому
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Івана Сірка вул., 11

    Доступна на короткий термін
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    4 дні тому
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Івана Сірка вул., 11

    Доступна на короткий термін
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    4 дні тому
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Сірка Івана вул., 11

    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    3 тиж. тому
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Івана Сірка вул., 11б

    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    3 тиж. тому
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Prime House
    56 700 грн/міс
    180 грн/м²

    Івана Сірка вул., 11

    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    3 тиж. тому
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.